goście branżowi

wstęp bezpłatny na podstawie imiennego identyfikatora
Zarejestruj się jako Gość branżowy.
Jeżeli zarejestrowałeś się już jako Gość branżowy, zaloguj się (używając loginu i hasła podanego przy rejestracji) i wypełnij formularz zgłoszeniowy.
odbiór identyfikatorów w dniach 7-9 czerwca 2017 w AmberExpo: kasa hala A.
Istnieje możliwość rejestracji i uzyskania identyfikatora bezpośrednio na targach w recepcji hala A.
Identyfikator – upoważnia do wstępu na wszystkie imprezy targowe odbywające się w AmberExpo w dniach 7-9 czerwca 2017 r.: Polfish, Foodexpo.

Zaproszenie na targi (pdf)

Wystawcy Foodexpo ufundowali specjalne nagrody dla Gości Branżowych, którzy odwiedzą Targi i zostawią swoją wizytówkę w Recepcji hali A.
Regulamin konkursu (pdf)


Nagroda sponsorowana przez właściciela marki RONIC

Robot Cyclone

Został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu Państwu większości prac w kuchni, w tym krojenia, szatkowania, mielenia mięsa, miksowania, przygotowywania soków, koktajli i wielu innych. Unikalna konstrukcja pozwala na proste wykorzystanie licznych możliwości tego urządzenia, a łatwość obsługi i mycia sprawia, że jest on niezastąpionym pomocnikiem podczas przygotowywania niemal każdej potrawy.

Nagroda sponsorowana przez firmę Lifewelless

Alfa 3G to jest produkt Polski, idący z tradycją w nowoczesność!
Zdobywca certyfikatu „LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE 2016” oraz Polecenia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.
Dzięki Alfa 3G przygotujemy nie tylko pyszne i przede wszystkim zdrowe soki wielowarzywne i wieloowocowe, ale także musy, przeciery, jak również mrożone desery takie jak lody. Alfa 3G posiada duży otwór wlotowy (77mm), dzięki któremu w jeszcze szybszy sposób przygotujemy ulubione soki. W tej wyciskarce zrobimy soki nie tylko z miękkich i twardych produktów, ale również z ziół i liści. „Korek niekapek” pozwoli nam na przygotowywanie soków z różnych składników, mieszanie następuje już w misie urządzenia. Bardzo wolne wyciskanie sprawi, że sok się nie nagrzewa i dzięki temu nie traci witamin i wartości odżywczych.